Apartmány ve Waimes

Potřebujete ubytování ve Waimes ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů ve Waimes. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů ve Waimes má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Ol Vich Périr 

Foto: Ol Vich Périr
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Within 13 km of Reinhardstein Castle and 13 km of Ovifat 2 T-bar, Ol Vich Périr provides free WiFi and barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Pokoje

Apartmán se 4 ložnicemi
13 osob101 - 371 EUR za noc

2. Résidence D Ol Vich Périr 

Foto: Résidence D Ol Vich Périr
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting barbecue facilities and a garden, Résidence D Ol Vich Périr offers accommodation in Waimes, 13 km from Reinhardstein Castle and 13 km from Ovifat 2 T-bar. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob66 - 208 EUR za noc

3. Ol Vich Périr Waimes 

Foto: Ol Vich Périr Waimes
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering barbecue facilities and a garden, Ol Vich Périr Waimes is situated in Waimes, 13 km from Reinhardstein Castle. Free WiFi is offered. This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. The apartment offers a terrace.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob43 - 146 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: