1 * hěvzdičkové apartmány ve Waimes

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Waimes. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Waimes, kde najdeme města Robertville, Ovifat, Longfaye, Thirimont a Sourbrodt.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Ol Vich Périr 

Foto: Ol Vich Périr
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Within 13 km of Reinhardstein Castle and 13 km of Ovifat 2 T-bar, Ol Vich Périr provides free WiFi and barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Pokoje

Apartmán se 4 ložnicemi
13 osob101 - 371 EUR za noc

2. Résidence D Ol Vich Périr 

Foto: Résidence D Ol Vich Périr
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting barbecue facilities and a garden, Résidence D Ol Vich Périr offers accommodation in Waimes, 13 km from Reinhardstein Castle and 13 km from Ovifat 2 T-bar. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob66 - 208 EUR za noc

3. Ol Vich Périr Waimes 

Foto: Ol Vich Périr Waimes
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering barbecue facilities and a garden, Ol Vich Périr Waimes is situated in Waimes, 13 km from Reinhardstein Castle. Free WiFi is offered. This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. The apartment offers a terrace.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob43 - 146 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: